skip to Main Content
Ikiprekybiniai Ir Inovatyvieji Viešieji Pirkimai

Ikiprekybiniai ir inovatyvieji viešieji pirkimai

MITA kviečia institucijas, organizacijas ir įmones dalyvauti mokymuose apie ikiprekybinius ir inovatyviuosius viešuosius pirkimus. Mokymus ves lektorė Gaynor Whyles, Europoje plačiai žinoma inovacijų pirkimų ekspertė, kuri konsultuoja Europos Komisiją bei kitas organizacijas, ir Sigutė Stankevičiūtė, MITA inovacijų pirkimų ekspertė.

APIE PIRKIMUS:

Ikiprekybiniai pirkimai yra viešųjų pirkimų būdas, kuriuo perkančioji organizacija gali, netaikydama Viešųjų pirkimų įstatymo, įsigyti jos poreikius tenkinančių rinkoje nesančių inovatyvių produktų sukūrimą vykdant mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP).

Inovatyvieji viešieji pirkimai yra viešieji pirkimai, kai perkančioji organizacija techninėje specifikacijoje apibrėždama perkamą objektą, įtraukia reikalavimus, kurie užtikrina, kad ji įsigytų inovatyvių produktų.

Europos Komisija skatina ikiprekybinius ir inovatyviuosius viešuosius pirkimus kaip naują investicijų į MTEP būdą ir kartu perkančiųjų organizacijų ir visuomenės problemų sprendimo priemonę.

Lietuva prisidėdama prie Europos Komisijos skatinimo siekia, kad ikiprekybiniai ir inovatyvieji viešieji pirkimai iki 2027 m. sudarytų 20% visų viešųjų pirkimų Lietuvoje.

REGISTRACIJA būtina! Dalyvių skaičius – ribotas.
Užsiregistruoti čia: https://bit.ly/2sUTP8P
Plačiau apie renginį MITA svetainėje: https://bit.ly/39Q5vdZ

Back To Top