Verslo pusryčiai „Sumani tradicinė pramonė“
Renginio data // 2020 m. sausio 31 d.
Laikas // 08:30-11:30
Vieta // TECHNOPOLIS, susitikimų salė Čiurlionis, GAMA pastatas, J. Balčikonio g. 7, Vilnius.
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į verslo pusryčius, organizuojamus kartu su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais!
Pusryčių metu diskutuosime apie išskirtinę technologijų naudą ir tikslingą jų panaudojimą tradicinės pramonės įmonėse. Tai puiki galimybė išgirsti realios praktikos pavyzdį, užduoti svarbius klausimus ir gauti reikiamus atsakymus bei rekomendacijas svarbiausiems skaitmenizacijos vykdymo proceso žingsniams atlikti.
Pusryčiausime kartu su Saulėtekio slėnio SIC ekspertu Edgaru Kriukoniu, jo pristatymo ir diskusijos tema „Technologija gali suteikti naudą, tik jei ji eliminuoja apribojimą“, GK Proact vykdančiuoju vadovu Andriumi Vilčiausku bei UAB „Vilnika“ generaliniu direktoriumi Rolandu Jackevičiumi. Pastarųjų pristatymo tema – „Skaitmenizacija tradicinės pramonės įmonėse“, jos metu pranešėjai dalinsis naudinga praktine patirtimi apie tai, kaip padidinti gamybos procesų skaidrumą bei pristatys skaitmenizuotos gamybos valdymo sistemos diegimo procesus ir iššūkius UAB „Vilnika“ įmonėje.
Šiandien naujai pritaikomos skaitmeninės technologijos leidžia lengviau ir greičiau valdyti įvairias sąnaudas, o skaitmenizacija palengvina ir pagreitina darbo procesus. Verslo pusryčių metu ypač naudingų žinių atras apie skaitmeninių technologijų diegimą galvojančios, planuojančios ar galbūt tik norinčios sužinoti, kaip tai vyksta, tradicinės pramonės įmonės.
Dalyvių skaičius ribotas, tad kviečiame suskubti registruotis!
Registracijos nuoroda – http://mita.lrv.lt/forms/verslo-pusryciai-sumani-tradicine-pramone
Renginio programa – https://mita.lrv.lt/lt/renginiai/verslo-pusryciai-sumani-tradicine-pramone
Renginys organizuojamas pagal projektą „Sumanios specializacijos MTEP rezultatų diegimo, skaitmeninant gamybos procesus, pramonės įmonėse fasilitavimas (Smart InoTechpramonei)“, kuris yra finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis. Projekto tikslas – skatinti Lietuvos pramonės įmones absorbuoti (diegti) MTEP rezultatus. Sumanios specializacijos srityje, skaitmeninant gamybos procesus, siekiant didinti aukštos pridėtinės vertės produktų gamybos mastą. Projektą vykdo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kartu su Lietuvos inovacijų centru.