skip to Main Content
Vebinaras: Kaip įkurti Startuolį Ir Per 3 Metus Pritraukti 4,4 Mln. USD Investicijų

Vebinaras: Kaip įkurti startuolį ir per 3 metus pritraukti 4,4 mln. USD investicijų

Sylvie Menezo, „SCINTIL Photonics“ generalinė direktorė ir įkūrėja, pasidalins savo fenomenalia kelione nuo pirmojo startuolio pradžios iki 4,4 mln. USD VC investicijų pritraukimo per mažiau nei 3 metus.

PhotonHUB Europe kviečia į jau antrąjį #Photonpreneurs vebinarą, skirtą fotonikos inovatoriams, investuotojams bei kitiems besidomintiems šiuo pasauliu. Antroji sesija vyks 2021 m. spalio 27 d. 18 val. Pagrindinė vebinaro pranešėja – Sylvie Menezo – SCINTIL Photonics įkūrėja ir generalinė direktorė. SCINTIL Photonics – įmonė, gaminanti silicio fotoninius integrinius grandynus. Pokalbį ves ir duskusinius klausimus moderuos SCINTIL Photonics bendraįkūrėjas bei valdybos narys – Pascal Langlois.

Kaip pradėti verslą ir per 3 metus surinkti 4,4 mln. USD fotonikos srityje?
Ką (be pinigų) gali pasiūlyti investuotojai?
Kaip pradėti pokalbius su investuotojais?
Kaip pasirinkti investuotojus?

Sylvie ir Pascal pasidalins savo patirtimi ir verslumo kelione, pasidalins savo praktikomis pritraukiant kapitalą į „deep-tech“ technologijų įmonę. Dalyviai galės sužinoti daugiau apie nueitą ilgą kelią nuo mokslinių tyrimų iki verslumo, užklupusius nuosmukius bei pakilimus, išmoktas verslo pamokas. Vebinaro dalyviai galės ne tik klausytis pasakojimų, tačiau ir patys uždavinėti klausimus diskusijai.

Dalyvavimas nemokamas, tačiau būtina išankstinė REGISTRACIJA (Eventbrite)

Back To Top